BILETY - PRZYPOMINAMY

Drodzy Pasażerowie,

Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego chcieliśmy przypomnieć kilka najważniejszych zasad zakupu biletów miesięcznych w autobusach:

  1. W autobusie jedynie przedłużamy bilet zapisany w em-karcie, tzn. kierowca nie ma możliwości zmiany danych pasażera, okresu ważności, trasy, czy rodzaju i wielkości ulgi.
  2. Przedłużenia biletu w autobusie można dokonać tylko jeżeli przerwa w zakupach biletów miesięcznych nie była dłuższa niż 60 dni
  3. Pasażer musi okazać ważny dokument uprawniający do zakupu biletu ulgowego.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub koniecznych do wprowadzenia zmian w biletach zapraszamy do naszej kasy biletów na Dworcu w Kluczborku lub w biurze podróży e-Retman w Opolu ul. 1Maja. 

skontaktuj się z nami

wypełnij formularz

Administratorem danych osobowych zawartych w formularzu jest PKS w Kluczborku Sp z o.o. z siedzibą w Kluczborku, przy ul. Byczyńskiej 120. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a po jej udzieleniu usuwane.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.