Poznaj nasCennik Szkoleń

Pytaj o promocje...
Nazwa szkolenia CENA
Kurs prawa jazdy kat. B 2200
Kurs prawa jazdy kat. C (z B) 2550
Kurs prawa jazdy kat. C (z D) 1700
Kurs prawa jazdy kat. C+E 2400
Kurs prawa jazdy kat. D (z B) 3900
Kurs prawa jazdykat. D (z C) 2600
Godzina jazdy dodatkowa kat. B 80
Godzina jazdy dodatkowa kat. C 100
Godzina jazdy dodatkowa kat. C+E 100
Godzina jazdy dodatkowa kat. D 100
Szkolenie okresowe 500
Kwalifikacja wstępna 4800
Kwalifikacja wstępna przyspieszona 2500
Kwalifikacja wstępna przyspieszona uzupełn. 1000
Szkolenie pomagające przygotować się do egzaminu na kat. T
(+ rabat na kurs na prawo jazdy kat. T)
200
Materiały szkoleniowe do każdego kursu GRATIS

 

Materiały do nauki

   Właściwe materiały szkoleniowe, sposób prowadzenia zajęć, miejsce, w którym zdobywasz i utrwalasz wiedzę - to między innymi czynniki, które wpływają na szybkość przyswajania nowych informacji.

   Staramy się dostarczyć Tobie to co w dziedzinie nauki jazdy jest na rynku najlepsze. Wykłady prowadzimy z intensywnym wykorzystaniem oprogramowania SPS - System Profesjonalnego Szkolenia.

   Każdy uczestnik naszych kursów zawsze otrzymuje NIEODPŁATNIE komplet materiałów dydaktycznych (Podręcznik + płyta z testami egzaminacyjnymi lub dostęp do testów przez internet). 

Podręcznik SPS

 

  Podręcznik SPS to najpopularniejszy podręcznik wśród kursantów. Składa się z ponad 300 stron wydanych w najwyższym standardzie edytorskim, na których materiał jest ułożony i ilustrowany dokładnie w taki sam sposób jak w Vademecum Wykładowcy SPS (czyli dokładnie tak jak na wykładach). Dlatego sięgając do książki kursant wie dokładnie, które tematy należy powtórzyć i które testy wykonać, by sprawdzić swoją wiedzę.

skontaktuj się z nami

wypełnij formularz

Administratorem danych osobowych zawartych w formularzu jest PKS w Kluczborku Sp z o.o. z siedzibą w Kluczborku, przy ul. Byczyńskiej 120. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a po jej udzieleniu usuwane.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.