Poznaj nasInformacja dla pasażera

NOŚ MASECZKĘ, ZASŁANIAJ NOS I USTA

 

Chroń siebie i innych!!!

Drodzy Pasażerowie.

Przypominamy, że zgodnie z nowymi wytycznymi rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 07.08.2020r. w środkach komunikacji publicznej obowiązuje bezwzględny obowiązek zakrywania ust i nosa przy użyciu m.in. maseczki czy przyłbicy. Nakaz ten nie dotyczy wyłącznie dzieci do lat 4 oraz osób z zaburzeniami rozwoju, zaburzeniami psychicznymi oraz niepełnosprawnych intelektualnie.

W związku z powyższym informujemy, że kierowca jest uprawniony do odmówienia sprzedaży biletu i zabrania na pokład autobusu osoby, która nie stosuje się do powyższych wytycznych.

skontaktuj się z nami

wypełnij formularz

Administratorem danych osobowych zawartych w formularzu jest PKS w Kluczborku Sp z o.o. z siedzibą w Kluczborku, przy ul. Byczyńskiej 120. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a po jej udzieleniu usuwane.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.