Poznaj nasKasa biletów miesięcznych

W kasie można nabyć wyłącznie bilety miesięczne. Kasa nie prowadzi sprzedaży biletów jednorazowych.
Bilety jednorazowe pasażer może zakupić u kierowcy bezpośrednio przed rozpoczęciem podróży.

 

Kasa biletów miesięcznych PKS w Kluczborku
ul. Moniuszki 5 (teren dworca autobusowego)
46-200 Kluczbork

 

Pracujemy:

  • od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.15 do 14.45
  • w ostatni dzień roboczy każdego miesiąca i pierwszy dzień roboczy każdego nowego miesiąca w godzinach od 7.15 do 15.45
  • w soboty, niedziele i święta kasa jest nieczynna

 

 

Informacja telefoniczna na temat biletów miesięcznych.
tel. 695 667 079

Ulgi/ promocje

EM-Karta

-100%

Bezpłatne dojazdy do Galerii Miodowej

Wykonujemy bezpłatne przewozy pasażerów na terenie miasta Kluczbork do Galerii Miodowej. Przewozy te odbywają się w ramach wykonywanych kursów w kierunku Gotartowa, Byczyny oraz w ramach kursów bezpośrednich do Galerii Miodowej. Szczegółowe informacje umieszczone są na stanowiskach 1 i 5 oraz na tablicy głównej z rozkładem jazdy na dworcu autobusowym.
Wszystkich pasażerów korzystających z bezpłatnych przewozów obowiązuje Regulamin przewozu osób autobusami i autokarami PKS w Kluczborku Sp. z o.o.

skontaktuj się z nami

wypełnij formularz

Administratorem danych osobowych zawartych w formularzu jest PKS w Kluczborku Sp z o.o. z siedzibą w Kluczborku, przy ul. Byczyńskiej 120. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a po jej udzieleniu usuwane.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.