Poznaj nasPKK - jak uzyskać

Profil Kandydata na kierowcę

 PKK - Profil Kandydata na Kierowcę. Dokument upoważniający do zapisania się na kurs prawa jazdy lub na egzamin w WORD. Możesz samodzielnie uzyskać PKK w swoim Starostwie Powiatowym. Jeżeli zechcesz - Pomagamy w jego wyrobieniu. Do uzyskania PKK będziesz potrzebować:

  • Zgoda rodziców - w przypadku gdy przystępując do kursu nie masz ukończonych 18 lat. Druk dostępny jest w Ośrodku Szkolenia.
  • Zdjęcie - 3,5cm x 4,5cm - takie jak do dowodu osobistego. Będzie wklejone do wniosku o prawo jazdy
  • Badania lekarskie (kat. B, C, C+E, D) - "O braku przeciwskazań lekarskich do kierowania pojazdami". Badanie możesz zrobić na przykład tutaj.
  • Badania psychologiczne (kat. C, C+E, D) - "O braku przeciwskazań psychologicznych do kierowania pojazdami". Badanie możesz zrobić na przykład tutaj.
  • Upoważnienie do wyrobienia PKK - tylko jeżeli mamy ci pomagać w uzyskaniu profilu. Druk upoważnienia dostępny jest w Ośrodku Szkolenia.


Aby ułatwić kompletowanie dokumentów wydrukuj formularz, dostępny na naszej stronie. Wypełniony formularz możesz zostawić w Biurze Ośrodka lub w Biurze Turystycznym na dworcu PKS

Możesz również sprawdzić status PKK - tutaj


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /views/compiled/74e91f744ba5f12d8669e07de477e596dfc79865_0.file.podstawowy.tpl.php on line 382

skontaktuj się z nami

wypełnij formularz

Administratorem danych osobowych zawartych w formularzu jest PKS w Kluczborku Sp z o.o. z siedzibą w Kluczborku, przy ul. Byczyńskiej 120. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a po jej udzieleniu usuwane.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.