Poznaj nasCennik Szkoleń

Pytaj o promocje...
Nazwa kursu lub szkolenia CENA
Kurs prawa jazdy kat. B 1500zł
Kurs prawa jazdy kat. C 2000zł
Kurs prawa jazdy kat. CE 1700zł
Kurs prawa jazdy kat. D (jeżeli posiadasz kat. B) 3300zł
Kurs prawa jazdy kat. D (jeżeli posiadasz kat. C) 2550zł
Zajęcia teoretyczne, podręczniki, płytki z testami bezpłatne na kursie
Dodatkowa godzina zajęć praktycznych kat. B 50zł
Dodatkowa godzina zajęć praktycznych kat. C, CE, D 60zł
Szkolenie pomagające przygotować się
do egzaminu na kat. T (+ rabat na kurs prawa jazdy kat. T)
200zł

Nazwa kursu lub szkolenia CENA
Kurs kwalifikacji wstępnej 4450zł
Kurs kwalifikacji wstępnej przyśpieszonej 2450zł
Kurs kwalifikacji wstępnej przyśpieszonej uzupełniającej tel.
Szkolenie okresowe 500zł

Do każdego kursu materiały szkoleniowe dostajesz GRATIS

Materiały do nauki

   Właściwe materiały szkoleniowe, sposób prowadzenia zajęć, miejsce, w którym zdobywasz i utrwalasz wiedzę - to między innymi czynniki, które wpływają na szybkość przyswajania nowych informacji.

   Staramy się dostarczyć Tobie to co w dziedzinie nauki jazdy jest na rynku najlepsze. Wykłady prowadzimy z intensywnym wykorzystaniem oprogramowania SPS - System Profesjonalnego Szkolenia.

   Każdy uczestnik naszych kursów zawsze otrzymuje NIEODPŁATNIE komplet materiałów dydaktycznych (Podręcznik + płyta z przykładowymi testami egzaminacyjnymi). 

Podręcznik SPS

 

  Podręcznik SPS to najpopularniejszy podręcznik wśród kursantów. Składa się z ponad 300 stron wydanych w najwyższym standardzie edytorskim, na których materiał jest ułożony i ilustrowany dokładnie w taki sam sposób jak w Vademecum Wykładowcy SPS(czyli dokładnie tak jak na wykładach). Dlatego sięgając do książki kursant wie dokładnie, które tematy należy powtórzyć i które testy wykonać, by sprawdzić swoją wiedzę.

skontaktuj się z nami

wypełnij formularz

Administratorem danych osobowych zawartych w formularzu jest PKS w Kluczborku Sp z o.o. z siedzibą w Kluczborku, przy ul. Byczyńskiej 120. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a po jej udzieleniu usuwane.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.