Poznaj nasDworzec autobusowy

Pierwszy przystanek autobusowy powstał w 1965 r. na terenie ówczesnego targowiska. Był to zalążek dzisiejszego dworca autobusowego. 

W 2014 r. powstał nowy dworzec, posiadający nowoczesną architekturę i w pełni dostosowany do potrzeb pasażerów oraz osób niepełnosprawnych.

Na terenie dworca oprócz poczekalni oraz punktu informacji dla pasażerów, Biura Turystycznego,  oraz Kasy Biletów Miesięcznych, znajduje się również Inkubator Przedsiębiorczości skupiający małe firmy cechujące się innowacyjnymi działalnościami.

skontaktuj się z nami

wypełnij formularz

Administratorem danych osobowych zawartych w formularzu jest PKS w Kluczborku Sp z o.o. z siedzibą w Kluczborku, przy ul. Byczyńskiej 120. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a po jej udzieleniu usuwane.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.