Poznaj nasPrawo jazdy kat. C+E

Z nami jeździsz bezpiecznie

Teoria i praktyka u nas

   Wybierając tą ścieżkę nauki otrzymujesz od nas bezpłatnie 20 godzin zajęć teoretycznych.Zajęcia odbywają się przeważnie dwa razy w tygodniu o godzinie 1600, tak, aby nawet osoby pracujące zawodowo miały szansę na pełne uczestnictwo w szkoleniu.

   Podczas zajęć wykorzystywane są różne środki przekazu począwszy od tradycyjnego wykładu a skończywszy na filmach i prezentacjach multimedialnych. Różnorodność prezentowanych treści sprawia, że czas na zajęciach nie dłuży się. Ostatnie zajęcia teoretyczne kończą się przeprowadzanym każdorazowo egzaminem wewnętrznym.

   Począwszy od trzeciego spotkania wiedza kursantów jest monitorowana przez nas za pomocą wyrywkowych testów sprawdzających postępy w nauce. Każdy kursant otrzymuje w ramach kursu komplet materiałów szkoleniowych przydatnych podczas samodzielnej nauki w domu.

   Wysoka zdawalność naszych kursantów to między innymi efekt właściwej weryfikacji wiedzy jeszcze na kursie.

   Po części teoretycznej przeprowadzamy sprawdzający egzamin wewnętrzny. Robimy to dla naszych instruktorów, aby czuli się bezpiecznie, oraz dla Was, abyście wsiadając do samochodu posiadali odpowiednią wiedzę. Zostawienie nauki na czas "Przed egzaminem w Opolu" nie jest dobrym rozwiązaniem

Praktyka u nas

   Zajęcia praktyczne obejmują 25 godzin jazd samochodem takim jak na egzaminie. Oprócz jazd będziesz również musiał odbyć szkolenie z udzielania pierwszej pomocy. Do Waszej dyspozycji oddajemy naszą kadrę doświadczonych instruktorów.

   Po zakończonych jazdach musisz zdać egzamin wewnętrzny. Nawet jeżeli masz już zaliczoną teorię w WORD. Egzamin wewnętrzny w takim przypadku obejmie zakres pierwszej pomocy i części praktycznej szkolenia.

Ulgi/ promocje

Potrzebujesz kwalifikację?

Sprawdź !!!

skontaktuj się z nami

wypełnij formularz

Administratorem danych osobowych zawartych w formularzu jest PKS w Kluczborku Sp z o.o. z siedzibą w Kluczborku, przy ul. Byczyńskiej 120. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a po jej udzieleniu usuwane.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.