Poznaj nasPrawo jazdy kat. T

Kupiłem sobie ciągnik...

Szanowni Państwo.

Formalnie nasz ośrodek nie prowadzi kursu z zakresu Prawa Jazdy kat. T.

   Wychodząc jednak naprzeciwko oczekiwaniom umożliwiamy Państwu przygotowanie się do egzaminu teoretycznego w WORD Opole z zakresu kategorii T. Do dyspozycji oddajemy bazę szkoleniową, oprogramowanie treningowe oraz dostęp do szkoleń z kategorii B, C, CE, D. Informacji na ten temat udziela Kierownik Ośrodka pod numerem telefonu:

693-178-294, 77 418-77-50

   Ukończenie w naszym ośrodku szkolenia przygotowującego do egzaminu teoretycznego gwarantuje Państwy zniżkę na kurs prawa jazdy kat. T w zaprzyjaźnionym ośrodku szkolenia w Opolu. 

Zapraszamy do kontaktu

Materiały do nauki

   Właściwe materiały szkoleniowe, sposób prowadzenia zajęć, miejsce, w którym zdobywasz i utrwalasz wiedzę - to między innymi czynniki, które wpływają na szybkość przyswajania nowych informacji.

   Staramy się dostarczyć Tobie to co w dziedzinie nauki jazdy jest na rynku najlepsze. Wykłady prowadzimy z intensywnym wykorzystaniem oprogramowania SPS - System Profesjonalnego Szkolenia.

   Każdy uczestnik naszych kursów zawsze otrzymuje NIEODPŁATNIE komplet materiałów dydaktycznych (Podręcznik + płyta z testami egzaminacyjnymi lub dostęp do testów przez internet). 

Na smartfony

   Jeżeli używasz aplikacji przeznaczonych na telefony i tablety - zwracaj uwagę na daty aktualizacji. Dobre prawo to prawo aktualne. Zdarzały się nam sytuacje, w których osoby uczące się z telefonów i tabletów utrwalały nieaktualne przepisy. 

   Prosimy weryfikować daty aktualizacji!!! Wpisując w wyszukiwarkę testy na prawo jazdy - znajdziecie mnóstwo aplikacji z przykładowymi pytaniami egzaminacyjnymi.Najważniejsze to uczyć się z właściwych(aktualnych) źródeł. Gdy jakieś pytanie będzie dla was podejrzane - wyjaśniajcie wątpliwości w naszym ośrodku lub u instruktora.

skontaktuj się z nami

wypełnij formularz

Administratorem danych osobowych zawartych w formularzu jest PKS w Kluczborku Sp z o.o. z siedzibą w Kluczborku, przy ul. Byczyńskiej 120. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a po jej udzieleniu usuwane.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.