Poznaj nasPrzewozy

Podróż to zakup, który uczyni cię bogatszym

Jesteśmy największą firmą przewozową w regionie. Przewozimy pasażerów od ponad 60-ciu lat. Swój rozwój opieramy na wieloletniej tradycji i doświadczeniu, a priorytetem naszego działania jest bezpieczeństwo. Uważnie obserwujemy trendy w branży i staramy się nadążyć za zmianami proponowanymi zarówno przez rynek technologii, jak rynek usług. Wciąż poszukujemy nowych rozwiązań i dzięki temu wyznaczmy standardy w branży przewozowej.

Posiadamy wszelkie wymagane certyfikaty i pozwolenia w zakresie przewozu osób.

Realizujemy regularne przewozy autobusowe na terenie województw: opolskiego, dolnośląskiego i wielkopolskiego. Świadczymy również usługi turystyczne oraz wynajmów autokarów w kraju i zagranicą (czytaj więcej w zakładce WYNAJMY AUTOBUSÓW)

Chętnie podejmujemy nowe wyzwania, co pozwala nam na ciągły rozwój i wychodzenie naprzeciw wymaganiom naszych klientów.

Każdego roku przewozimy ponad 2 miliony pasażerów, pokonując przy tym ponad 2 miliony kilometrów. To tak jakby niemal sześć razy w ciągu roku dojechać z Ziemi na Księżyc lub 50 razy okrążyć Ziemię.

Posiadamy 58 autobusów różnej wielkości. We flocie naszych autokarów znajdują się pojazdy takich marek jak: Mercedes-Benz, Solbus, Iveco, Karosa, Van-Hool, Volvo, Sor i inne.

Stale inwestujemy w nasz tabor podnosząc jego standard. Chcemy bowiem, aby nasi klienci wybierając nasze usługi mieli pełne poczucie  bezpieczeństwa i komfortu.

Zaufało nam wiele firm i instytucji. Od wielu lat współpracujemy z ościennymi gminami zapewniając dowóz uczniów do szkół.

Naszym atutem jest wysoko wykwalifikowana i zaangażowana w wykonywaną pracę kadra. Nasi kierowcy systematycznie biorą udział w szkoleniach oraz testach bezpiecznej jazdy.

Kierujemy się misją ciągłej zmiany i rozwoju, a nasze cele i codzienne zadania wyznaczają nam przed wszystkim oczekiwania naszych klientów.

Odwiedź nas na FB

Ulgi/ promocje

EM-Karta

-100%

Internet w Autobusie

-100%

Bezpłatne dojazdy do Galerii Miodowej

Wykonujemy bezpłatne przewozy pasażerów na terenie miasta Kluczbork do Galerii Miodowej. Przewozy te odbywają się w ramach wykonywanych kursów w kierunku Gotartowa, Byczyny oraz w ramach kursów bezpośrednich do Galerii Miodowej. Szczegółowe informacje umieszczone są na stanowiskach 1 i 5 oraz na tablicy głównej z rozkładem jazdy na dworcu autobusowym.
Wszystkich pasażerów korzystających z bezpłatnych przewozów obowiązuje Regulamin przewozu osób autobusami i autokarami PKS w Kluczborku Sp. z o.o.

skontaktuj się z nami

wypełnij formularz

Administratorem danych osobowych zawartych w formularzu jest PKS w Kluczborku Sp z o.o. z siedzibą w Kluczborku, przy ul. Byczyńskiej 120. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a po jej udzieleniu usuwane.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.