Poznaj nasSzkolenia kierowców zawodowych

5 minut cię nie zbawi - zwolnij

Przejdź do części dla kandydatów na kierowców

Masz do wyboru:

  • Kwalifikacja wstępna,
  • Kwalifikacja wstępna przyspieszona,
  • Kwalifikacja wstępna uzupełniająca,
  • Kwalifikacja wstępna uzupełniająca przyspieszona,
  • Szkolenie okresowe.

U nas zrobisz każde z wymienionych wyżej szkoleń.

O tym jakie szkolenie musisz odbyć decydują:

  • Data wydania uprawnień
  • Twój wiek.
  • Posiadane uprawnienia

 

Nie wiesz które szkolenie jest dla Ciebie?

Zadzwoń do nas:   693-178-294, 77 418-77-50   Pomożemy.

ZAPRASZAMY

Ulgi/ promocje

Potrzebujesz kwalifikację?

Sprawdź !!!

Jazdy dodatkowe?

Zobacz ceny

Czy masz już kwalifikację?

Samo prawo jazdy jeszcze nie pozwala podjąć pracy jako kierowca zawodowy. aby było to możliwe powinieneś zrobić kurs kwalifikacji wstępnej. Kurs możesz robić równolegle do kursu prawa jazdy. Zastanów się i pomyśl czy nie warto? W pakiecie będzie taniej...

Jak szkolimy zawodowców?

   Szkolenia kierowców zawodowych odbywają się u nas z wykorzystaniem najnowszych technologii. Ośrodek wyposażony jest w salę dydaktyczną, w której do dyspozycji osób szkolonych jest 10 komputerów. Zajęcia prowadzone są z wykorzystaniem oprogramowania multimedialnego. Każdy kursant szkolący się w zakresie kwalifikacji wstępnej indywidualnie dopasowuje tempo swojego szkolenia.

   Wiedza przekazywana jest w sposób usystematyzowany i fachowy. Obowiązkowym elementem szkolenia kierowcy zawodowego jest jazda na symulatorze(lub zastępczo na płycie poślizgowej). Szkolimy na płycie poślizgowej. Zajęcia odbywają się na płycie lotniska pod Opolem.

Materiały do nauki

   Właściwe materiały szkoleniowe, sposób prowadzenia zajęć, miejsce, w którym zdobywasz i utrwalasz wiedzę - to między innymi czynniki, które wpływają na szybkość przyswajania nowych informacji.

   Staramy się dostarczyć Tobie to co w dziedzinie nauki jazdy jest na rynku najlepsze. Wykłady prowadzimy z intensywnym wykorzystaniem oprogramowania SPS - System Profesjonalnego Szkolenia.

   Każdy uczestnik naszych kursów zawsze otrzymuje NIEODPŁATNIE komplet materiałów dydaktycznych (Podręcznik + płyta z testami egzaminacyjnymi lub dostęp do testów przez internet). 

Szkolenia okresowe po rosyjsku

Informujemy, że uruchomiliśmy nowe szkolenie okresowe w języku rosyjskim.Szkolenia okresowe po rosyjsku obejmują blok programowy kat. C, C+E, C1, C1+E. Rosnące zapotrzebowanie na pracę kierowców zawodowych wymusza od firm transportowych poszukiwanie i zatrudnianie kierowców zza naszej wschodniej granicy. Każdy z nich ma taki sam obowiązek przejścia szkolenia okresowego, jak polscy kierowcy.Teraz szkolenia w języku rosyjskim dostępne również u nas!!!Informacje o szkoleniu (w języku Polskim) pod numerem telefonu: 77 418-77-50

ZAPRASZAMY!!!

Więcej o szkoleniach na stronie:  e-kierowca.pl

skontaktuj się z nami

wypełnij formularz

Administratorem danych osobowych zawartych w formularzu jest PKS w Kluczborku Sp z o.o. z siedzibą w Kluczborku, przy ul. Byczyńskiej 120. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a po jej udzieleniu usuwane.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.