Poznaj nasZamów autobus

Pobierz:

Procedura:

 1. Swoje zamówienie zacznij od kontaktu telefonicznego z nami: 77 418 18 33. Możesz również wysłać do nas mail bot@pks.kluczbork.pl lub fax 77 414 22 83 podając swoje dane oraz dane dotyczące celu wynajmu, terminu oraz ilości osób dla których chcesz wynająć autobus (koniecznie podaj swój numer telefonu).
 2. Na podstawie podanych przez Ciebie danych, wykonujemy wstępną kalkulację Twojego zlecenia. W większości przypadków otrzymasz ją już podczas pierwszej rozmowy telefonicznej. W bardziej skomplikowanych przypadkach oddzwaniamy z informacją w ciągu kilku godzin.
 3. Jeżeli decydujesz  się na realizację usługi  u nas natychmiast po Twoim zgłoszeniu rezerwujemy dla Ciebie odpowiedni autobus.
 4. Twoim zadaniem będzie teraz  wydrukowanie formularza „ZAMÓWIENIA”
 5. Przed wypełnieniem „ZAMÓWIENIA” koniecznie zapoznaj się z warunkami zamówienia
 6. Wypełnij formularz uzupełniając niezbędne dane, zgodnie z wstępnymi ustaleniami
 7. Wypełniony formularz „ZAMÓWIENIA”  musisz dostarczyć do naszego Biura Turystycznego. Możesz to zrobić osobiście lub możesz przesłać scan zamówienia na adres mailowy bot@pks.kluczbork.pl lub fax 77 414 22 83
 8. Podpisane przez Ciebie zamówienie jest formą umowy z naszą firmą i zobowiązuje nas do wykonania usługi, a Ciebie do realizacji wszystkich postanowień warunków zamówienia.
 9. W przypadku niektórych zamówień wymagamy przedpłaty.
 10. W razie wystąpienia jakichkolwiek zdarzeń losowych (zmiana pogody, odwołanie spektaklu czy inne), które mogłyby mieć wpływ na realizację usługi koniecznie nas poinformuj. Wspólnie ustalimy rozwiązanie problemu.
 11. Po wykonaniu usługi dokonujesz zapłaty za usługę zgodnie z wcześniej  ustalonymi zasadami: osobiście w biurze lub w formie przelewu zgodnie z danymi określonymi na fakturze.

Zamówienie:

Pobierz Formularz zamówienia

skontaktuj się z nami

wypełnij formularz

Administratorem danych osobowych zawartych w formularzu jest PKS w Kluczborku Sp z o.o. z siedzibą w Kluczborku, przy ul. Byczyńskiej 120. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a po jej udzieleniu usuwane.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.